Nowy odświeżony Insight już jest!

Dzisiejsza środa nie jest dla nas zwykłą środą! Mamy ogromną przyjemność zaprezentować dziś światu nasz nowy, odświeżony wizerunek. Poprzez zmiany chcemy jeszcze wyraźniej podkreślić, czym się dla Was zajmujemy. Komunikujemy. I robimy to kompleksowo. Dlatego też nasze logo i nazwa zgubiły człon „PR”.

Dynamiczny rozwój komunikacji sprawia, że tradycyjnie rozumiany PR to jeden z filarów naszej działalności, ale nie jej główny bohater. Tym właśnie jest szerzej rozumiana komunikacja – kompleksowa komunikacja.

Od dziś stałym elementem naszej komunikacji graficznej będą trzy koła, które słusznie mogą kojarzyć się z wielokropkiem. Koło, na które można też spojrzeć jak na najbardziej harmonijną figurę, powracającą do siebie linię, jest dla nas idealnym wyrazem kompleksowości. Trzy koła, przypominające wspominany już wielokropek, to wyraz nieustannie następującego ciągu dalszego. Bo przecież dobra komunikacja, to komunikacja trwała, budująca stałe, długotrwałe relacje. Nowy claim Insight: „Komunikujemy. Kompleksowo” – to podsumowanie nowej wizji naszej działalności.

Mamy też ogromną przyjemność przedstawić naszą nową stronę internetową dostępną pod adresem www.komunikujemykompleksowo.pl. Prócz informacji o działalności znajduje się na niej blog, na którym nasi specjaliści będą dzielić się praktyczną wiedzą na temat komunikacji.

Mamy w zanadrzu jeszcze klika nowości dlatego do zobaczenia!

CEO Insight